Drupal
Высшее мастерство
 Здоровье  Студенты и преподаватели
 Любители и ветераны

З ювілеєм !

  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/u109289282/domains/unicourt.com.ua/public_html/includes/theme.inc on line 171.
  • : Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/u109289282/domains/unicourt.com.ua/public_html/files/adbox/adbox.php on line 221.
  • : Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/u109289282/domains/unicourt.com.ua/public_html/files/adbox/adbox.php on line 227.
 

Славетна легкоатлетка, Заслужений майстер спорту, дворазова Олімпійська чемпіонка, Почесний громадянин Харківської області відмітила свій ювілей від дня народження.

Радушно зустрів тенісний клуб "Унікорт" Національного Університету Людмилу Станіславівну та її гостей, які прийшли на вечір зустрічі з історією легкої атлетики області України та світу. Зразу виключаємо всі питання щодо забезпечення безпеки і виключення розповсюдження короновірусу. Адже всі пройшли контроль температури та наявності сертифікату на ковід. Ми вибачаємося, що тільки з питань безпеки за стан здоров'я учасників організатори не мали можливість запросити всіх бажаючих прийняти участь у вшануванні Героя спорту.

Слова щирої вдячності Харківській обласній державній адміністрації, Харківській обласній раді, Харківській міській раді, друзям та партнерам Відділення НОК України в Харківській області за щирі привітання та постійну увагу до наших Зірок спорту, учасників Ігор Олімпіади.Керівник тенісного клубу, Заслужений тренер України Валерій Бурко відкрив вечір зустрічі та всі мали можливість на відео моніторах переглянути життєві та спортивні миттєвості життя Людмили Станіславівни. Щирі Вітання прийшли від очільника НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки. За досягнення видатних спортивних результатів та впровадження в життя ідеалів спорту Олімпійський Комітет нагродив юбіляра Почеснюю Грамотою з врученням Пам'ятного знака з комплектом Олімпійської форми. За дорученням НОК України голова Відділення член НОК України Віктор Христов виконав цю Почесну місію.

Свої побажання та поздоровлення висловили колеги Відділення НОК України в Харківській області, привітання висловили та направили партнери та друзі Олімпійської родини, в минулому голова Відділення НОК України в Харківській області Володимир Шумілкін, колектив Національного Університету імені В.Н. Каразіна в обличчі проректора Анатолія Бабічева, колектив тенісного клубу "Унікорт президент клубу Валерій Бурко", колектив консульства Республіки Казахстан в Харкові та Дипломатичного клубу -президент клубу Емін Наджафлі, агрофірма "Киселі" керівник Сергій Лобас, торгова марка "Хладік" - президент Олексій Баришевський, концерн"Сафарі" - президент Олександр Попов, заступник Директора Департаменту Харківської міської ради Костянтин Курашов, колектив корпорації "Фед" - керівник Віктор Попов, колектив фахового коледжу спорту - директор Ігор Приходько, колектив ДЮСШ ХЗТД - Віталій Гагарін, численні прихильники спорту та колеги Людмили. Бурхливими оплесками всі присутні зустріли привітання від Заслуженого майстра спорту, наставника та старшої колеги Людмили по збірній команді СРСР та України Любові Задорожної. Особливо було приємно зустрітися і поспілкуватися з друзями та мешканцями дому, де проживає Людмила та почути їх теплі привітання .

Все було щиро і відверто, з великою любов'ю та вдячністю, з надією на підкорення нових вершин. І Цей шлях ми пройдено разом. Саме головне, що Людмила Станіславівна повна сил, енергії, бажання активно впроваджувати в життя Олімпійські та спортивні ідеали та передавати свій досвід молодому поколінню спортсменів.Спасибі Вам. А наша зустріч - це чергова зупинка на звірення наших планів та старт до нових вершин в житті та спорті.

Разом ми зможемо і надалі стверджувати велич Олімпійського руху та спорту рідного Слобожанського краю. 

Виктор Христоев

 

Опубликовано manager в 9 Февраль, 2022 - 12:02.